Liste der registrierten Teams

Club Category Team name
Bygdeå GIF Pojkar Blå B (2009-2010) Bygdeå GIF (2008-2010)
Gamla Stan IBK Pojkar Blå B (2009-2010) Gamla Stan IBK Stan P-09
Gimonäs Umeå IF Pojkar Blå B (2009-2010) Gimonäs Umeå IF
Gimonäs Umeå IF Pojkar Blå A (2008-2009) Gimonäs Umeå IF Tomtebo
GUIF Pojkar 14 (2005) GUIF
Gullänget-Kroksta IBS Pojkar Blå A (2008-2009) Gullänget-Kroksta IBS GK IBS Blå
Gullänget-Kroksta IBS Pojkar Blå A (2008-2009) Gullänget-Kroksta IBS GK IBS Vit
Gullänget-Kroksta IBS Pojkar 12 (2007) Gullänget-Kroksta IBS Blå
Gullänget-Kroksta IBS Pojkar 12 (2007) Gullänget-Kroksta IBS Vit
Gullänget-Kroksta IBS Pojkar 13 (2006) Gullänget-Kroksta IBS
Gullänget-Kroksta IBS Pojkar 14 (2005) Gullänget-Kroksta IBS
Gullänget-Kroksta IBS Pojkar 15 (2004) Gullänget-Kroksta IBS BLÅ
Gullänget-Kroksta IBS Pojkar 15 (2004) Gullänget-Kroksta IBS VIT
Gullänget-Kroksta IBS Pojkar 16 (2003) Gullänget-Kroksta IBS
Gullänget-Kroksta IBS Flickor Grön A (2010-2011) Gullänget-Kroksta IBS F8-9 F9
Gullänget-Kroksta IBS Flickor Blå B (2009-2010) Gullänget-Kroksta IBS
Gullänget-Kroksta IBS Flickor Blå A (2008-2009) Gullänget-Kroksta IBS 2
Gullänget-Kroksta IBS Flickor Blå A (2008-2009) Gullänget-Kroksta IBS 1
Gullänget-Kroksta IBS Flickor 12 (2007) Gullänget-Kroksta IBS
Gullänget-Kroksta IBS Flickor 13 (2006) Gullänget-Kroksta IBS
Gullänget-Kroksta IBS Flickor 14 (2005) Gullänget-Kroksta IBS
Gullänget-Kroksta IBS Flickor 15 (2004) Gullänget-Kroksta IBS F04
Holmsund City Pojkar 16 (2003) Holmsund City
Höglands AIF Pojkar 12 (2007) Höglands AIF
IBF Dalen Pojkar Grön B (2011-2012) IBF Dalen P7-8 Södra
IBF Dalen Pojkar Grön A (2010-2011) IBF Dalen P8-9 1
IBF Dalen Pojkar Grön A (2010-2011) IBF Dalen P8-9 2
IBF Dalen Pojkar Blå B (2009-2010) IBF Dalen 1
IBF Dalen Pojkar Blå B (2009-2010) IBF Dalen P09 södra
IBF Dalen Pojkar Blå B (2009-2010) IBF Dalen 1
IBF Dalen Pojkar Blå B (2009-2010) IBF Dalen P09 södra vit
IBF Dalen Pojkar Blå A (2008-2009) IBF Dalen Södra Svart
IBF Dalen Pojkar Blå A (2008-2009) IBF Dalen P08 Södra Vit
IBF Dalen Pojkar 13 (2006) IBF Dalen 2 vit
IBF Dalen Pojkar 13 (2006) IBF Dalen Södra
IBF Dalen Pojkar 13 (2006) IBF Dalen 1 svart
IBF Dalen Pojkar 14 (2005) IBF Dalen 1
IBF Dalen Pojkar 14 (2005) IBF Dalen 2
IBF Dalen Pojkar 15 (2004) IBF Dalen
IBF Dalen Flickor Grön B (2011-2012) IBF Dalen F7-8
IBF Dalen Flickor Grön A (2010-2011) IBF Dalen F8-9 3
IBF Dalen Flickor Grön A (2010-2011) IBF Dalen F8-9 2
IBF Dalen Flickor Blå B (2009-2010) IBF Dalen 1 södra svart
IBF Dalen Flickor Blå B (2009-2010) IBF Dalen 1 Svart
IBF Dalen Flickor Blå B (2009-2010) IBF Dalen 2 Vit
IBF Dalen Flickor Blå B (2009-2010) IBF Dalen 2 södra vit
IBF Dalen Flickor Blå B (2009-2010) IBF Dalen
IBF Dalen Flickor Blå A (2008-2009) IBF Dalen Vit
IBF Dalen Flickor Blå A (2008-2009) IBF Dalen Svart
IBF Dalen Flickor 13 (2006) IBF Dalen södra
IBF Dalen Flickor 13 (2006) IBF Dalen
IBF Dalen Flickor 15 (2004) IBF Dalen F04
IBK Dalen Pojkar 12 (2007) IBK Dalen
IBK Dalen Flickor 14 (2005) IBK Dalen
IBK Härnösand Pojkar 13 (2006) IBK Härnösand
IBK Härnösand Pojkar 14 (2005) IBK Härnösand
IBK Härnösand Pojkar 15 (2004) IBK Härnösand
IBK Härnösand Flickor 12 (2007) IBK Härnösand
IK Örnen Måttsund Pojkar Blå A (2008-2009) IK Örnen Måttsund
Jäbo IK Pojkar Blå A (2008-2009) Jäbo IK
Jäbo IK Flickor Blå B (2009-2010) Jäbo IK F09
Jäbo IK Flickor 12 (2007) Jäbo IK
Jäbo IK Flickor 14 (2005) Jäbo IK
Klockarbergets BK Pojkar 16 (2003) Klockarbergets BK
Kågedalens AIF / Skellefteå IBS Flickor 14 (2005) Kågedalens AIF / Skellefteå IBS
Luleå SK Pojkar 13 (2006) Luleå SK
Långskatans IF Flickor Blå A (2008-2009) Långskatans IF
Merikoski SBT Apassit 08 Pojkar Blå A (2008-2009) Merikoski SBT Apassit 08
Moälven IBK Pojkar 12 (2007) Moälven IBK
Moälven IBK Pojkar 14 (2005) Moälven IBK
Moälven IBK Flickor 12 (2007) Moälven IBK
Moälven IBK Flickor 13 (2006) Moälven IBK
Obbola IK Pojkar 16 (2003) Obbola IK
Obbola IK Flickor 12 (2007) Obbola IK F06-08
Röbäcks IF Pojkar 12 (2007) Röbäcks IF
Röbäcks IF Pojkar 13 (2006) Röbäcks IF
Röbäcks IF Pojkar 14 (2005) Röbäcks IF
Röbäcks IF Flickor Grön A (2010-2011) Röbäcks IF F8-9
Röbäcks IF Flickor Blå A (2008-2009) Röbäcks IF F08
Röbäcks IF Flickor 12 (2007) Röbäcks IF F08
Röbäcks IF Flickor 13 (2006) Röbäcks IF
Röbäcks IF Flickor 16 (2003) Röbäcks IF F03
Sandåkerns SK Pojkar Blå A (2008-2009) Sandåkerns SK P08
Sandåkerns SK Pojkar 12 (2007) Sandåkerns SK
Sandåkerns SK Pojkar 13 (2006) Sandåkerns SK 1
Sandåkerns SK Pojkar 13 (2006) Sandåkerns SK 2
Sandåkerns SK Pojkar 14 (2005) Sandåkerns SK SSK
Sandåkerns SK Flickor 12 (2007) Sandåkerns SK
SB Vaasa P08 Pojkar Blå A (2008-2009) SB Vaasa P08
Skellefteå IBK Pojkar Blå B (2009-2010) Skellefteå IBK SIBK P09
Skellefteå IBK Pojkar Blå B (2009-2010) Skellefteå IBK SIBK P09 2
Skellefteå IBK Pojkar 14 (2005) Skellefteå IBK
Skellefteå IBK Pojkar 15 (2004) Skellefteå IBK p04
Skellefteå IBK Flickor 12 (2007) Skellefteå IBK
Skellefteå IBK Flickor 14 (2005) Skellefteå IBK
Skellefteå IBS Pojkar 12 (2007) Skellefteå IBS
Skellefteå IBS Flickor 16 (2003) Skellefteå IBS F03
Skellefteå IBS P06 Pojkar 13 (2006) Skellefteå IBS P06
Spöland vännäs If Pojkar 13 (2006) Spöland vännäs If
Spöland vännäs If Flickor Grön B (2011-2012) Spöland Vännäs IF F7-8 f11 helt nybörjare
Sundsvall FBC Pojkar 12 (2007) Sundsvall FBC
Sundsvall GBK Pojkar 12 (2007) Sundsvall GBK
Sävar IK Pojkar Grön A (2010-2011) Sävar IK P8-9
Sävar IK Pojkar 12 (2007) Sävar IK
Sävar IK Pojkar 12 (2007) Sävar IK Röd
Sävar IK Pojkar 14 (2005) Sävar IK Sävar/Täfteå
Sävar IK Pojkar 15 (2004) Sävar IK Täfteå/Sävar
Team Kalix IBK Flickor 13 (2006) Team Kalix IBK F06/07
Team ThorenGruppen SK Flickor 12 (2007) Team ThorenGruppen SK
Timrå IBC P-04 Pojkar 15 (2004) Timrå IBC P-04 IBC
Täfteå IK Pojkar 12 (2007) Täfteå IK
Täfteå IK Pojkar 14 (2005) Täfteå IK Täfteå/ Sävar
Täfteå IK Flickor Blå B (2009-2010) Täfteå IK F-09
Täfteå IK/Sävar IK Flickor 15 (2004) Täfteå IK/Sävar IK F04
Umeå City IBF Pojkar Blå B (2009-2010) Umeå City IBF
Umeå City IBF Pojkar 12 (2007) Umeå City IBF
Umeå City IBF Pojkar 13 (2006) Umeå City IBF Blå
Umeå City IBF Pojkar 14 (2005) Umeå City IBF Vit
Umeå City IBF Pojkar 14 (2005) Umeå City IBF P05/06
Umeå City IBF Pojkar 15 (2004) Umeå City IBF Blå
Umeå City IBF Pojkar 15 (2004) Umeå City IBF Vit
Umeå City IBF Pojkar 16 (2003) Umeå City IBF Blå 2
Umeå City IBF Pojkar 16 (2003) Umeå City IBF Vit
Umeå City IBF Flickor 12 (2007) Umeå City IBF
Umeå City IBF Flickor 14 (2005) Umeå City IBF 1
Umeå City IBF Flickor 14 (2005) Umeå City IBF 2
Wibax Pojkar 14 (2005) Wibax IBF Piteå
Wibax IBF Piteå Pojkar 12 (2007) Wibax IBF Piteå
Wibax IBF Piteå Pojkar 13 (2006) Wibax IBF Piteå
Öjebyns IBF Pojkar 14 (2005) Öjebyns IBF 1 Blå
Öjebyns IBF Pojkar 14 (2005) Öjebyns IBF 2 Vit
Öjebyns IBF Flickor 13 (2006) Öjebyns IBF 2 Vit
Öjebyns IBF Flickor 13 (2006) Öjebyns IBF 1 Blå
Örnsköldsvik IB Pojkar 12 (2007) Örnsköldsvik IB
Örnsköldsvik IB Flickor 13 (2006) Örnsköldsvik IB
Örnsköldsvik IBK F05 Flickor 14 (2005) Örnsköldsvik IBK F05